Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu

W naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy wspólnie święta Bożego Narodzenia. Na początku tego uroczystego dnia, wszystkie dzieci zostały zaproszone na przedstawienie pt. „W noc świętego Mikołaja”, które przygotowało grono pedagogiczne. Natomiast dzieci z grupy Zajączków zaprezentowały krótki wierszyk przedstawiający historię Mikołaja i reniferów. Po zakończeniu części artystycznej w przedszkolu pojawił się specjalny gość – Gwiazdor, który przyniósł dla wszystkich dzieci piękne prezenty. Następnie maluchy wraz z Paniami udały się do swoich sal na uroczysty obiad wigilijny. Przy pięknie udekorowanych stołach dzieci spożywały tradycyjny barszczyk, rybkę czy pierogi. W tym dniu w przedszkolu dało się słyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki. To był bardzo wyjątkowy dzień i cieszymy się, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.