Wycieczka autokarowa dzieci do Pałacu Młodzieży na bajkę w ramach „Zygzak – Zabawowy Klub Filmowy Malucha”

„Zygzak – Zabawowy Klub Filmowy Malucha”

29 listopada dzieci z gr. Misiów, Pszczółek, Zajączków i Żabek wzięły udział w wycieczce do Pałacu Młodzieży na pokaz filmów rysunkowych w ramach projektu „Zabawowy Klub Malucha Zygzak”. Dzieci obejrzały 3 filmy: „Reksio i jesień”, „Tola” z serii przygód „Bolek i Lolek” oraz „Podwórko”, którego głównym bohaterem był Miś Kołaczek. Każda z projekcji połączona była z rozmową nt. obejrzanych na ekranie treści. Dzieci z pomocą animatorów miały również okazję wziąć udział we wspólnych zabawach rytmiczno-ruchowych przy muzyce. Z pewnością był to bardzo ciekawy dzień.