Dzień Postaci z Bajek

5.11.2021

Dzień Postaci z Bajek

5 listopada nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę. Chętne dzieci przebrały się w tym dniu za ulubioną postać z bajek i baśni. Nie zabrakło więc księżniczek z Krainy Lodu, Myszki Miki, królewny Śnieżki, Supermena, Batmana czy Smerfów. Wszystko to za sprawą obchodzonego Dnia Postaci z Bajek. Jak powszechnie wiadomo baśnie i bajki towarzyszą maluchom już od najmłodszych lat i stanowią źródło bogatych przeżyć. Dlatego w tym dniu nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw, konkursów i bajkowej Zumby.

Dzień ten był również okazją do rozstrzygnięcia przedszkolnego konkursu na plakat zapraszający na wybrany spektakl teatralny, na który wpłynęło 12 pięknych, kolorowych prac wykonanych przez dzieci z każdej grupy wiekowej. W związku z tym, jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola mgr Anna Trepanowska oraz Panie nauczycielki mgr Agnieszka Kuklińska i mgr Sylwia Orzeszyna, postanowiło przyznać każdemu dziecku wyróżnienie i upominek.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace i zachęcamy do udziału w kolejnych przedszkolnych konkursach!