W tym roku Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy w sportowym duchu.
Było mnóstwo uśmiechu, zabawy, wszelkiego ruchu. Nasze przedszkolaki pokazały swojego sportowego ducha w tańcu z balonami, we wrzucaniu nasion fasoli do butelki na czas, w zabawie w znikające krzesła, w trakcie wyścigu w workach czy też  podczas wspólnych tańców i zadań ruchowych. Sportowe zabawy zakończyliśmy z wielkimi uśmiechami na twarzy i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że jesteśmy jedną wielką „Drużyną na medal”!

Tego dnia odwiedził nas także gość z wydawnictwa Molly. Nasze przedszkolaki miały okazję zapoznać się z nową bohaterką bajek, które nasz gość nam przeczytał. Na koniec dzieci czekała miła niespodzianka, ponieważ wydawnictwo Molly sprezentowało dla każdego przedszkolaka jedną z bajek o myszce Molly.