Zakończenie przedszkola w grupie Żabki i Sówki

Tradycyjnie w miesiącu czerwcu dzieci z grupy Żabek i Sówek żegnały się z przedszkolem, aby we wrześniu wejść w nowy etap życia i rozpocząć naukę w pierwszej klasie. Żabki popłynęły w rejs pod wodzą kapitana, zabierając na pokład marynarzy wraz z kucharzem. Po drodze podziwiali wesołe delfiny i kolorowe rybki. Pomimo burzy udało się im dopłynąć do nieznanej krainy, w której czekały na nich lody, pierniki, lizaki i wesoła zabawa. Sówki zajęły się zamieszaniem w Krainie Bajek i przywracaniem w niej właściwego porządku. Dodatkową atrakcją był piękny taniec kwiatów i zagrany na instrumentach Marsz Radeckiego. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

Dodaj komentarz

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content